A4B-10S-2C
HiroseHirose
A4B-10S-2C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A4B-10S-2C
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN 2MM HOUSING 10 POS SINGLE
Ngā Rauemi: 1.A4B-10S-2C.pdf2.A4B-10S-2C.pdf3.A4B-10S-2C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A4B-10S-2C
Tau Wae A4B-10S-2C Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN 2MM HOUSING 10 POS SINGLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 129964 pcs Pepa Raraunga 1.A4B-10S-2C.pdf2.A4B-10S-2C.pdf3.A4B-10S-2C.pdf
Raupapa A4 Mokowā Haupae -
Pana 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa *A4B-10S-2C
A4B10S2C
H2017
Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 10 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Pato Tere -
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.079" (2.00mm) Momo Hoapā Female Socket