A3D-16DA-2DSE
HiroseHirose
A3D-16DA-2DSE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A3D-16DA-2DSE
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RECEPT 16POS 2MM GOLD DIP
Ngā Rauemi: A3D-16DA-2DSE.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A3D-16DA-2DSE
Tau Wae A3D-16DA-2DSE Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN RECEPT 16POS 2MM GOLD DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5333 pcs Pepa Raraunga A3D-16DA-2DSE.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200VAC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa A3
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa *A3D-16DA-2DSE
H1884
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 16
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 5.1mm, 6mm
Teitei Whakanoho 0.165" (4.20mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.050" (1.27mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 39.4µin (1.00µm)