A3B-44D-2C
HiroseHirose
A3B-44D-2C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A3B-44D-2C
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 44 PIN 2MM CRIMP
Ngā Rauemi: 1.A3B-44D-2C.pdf2.A3B-44D-2C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A3B-44D-2C
Tau Wae A3B-44D-2C Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN SOCKET 44 PIN 2MM CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 165410 pcs Pepa Raraunga 1.A3B-44D-2C.pdf2.A3B-44D-2C.pdf
Raupapa A3 Mokowā Haupae 0.079" (2.00mm)
Pana 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa A3B-44D-2C-ND
H124754
Q4843531
Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 44 Tuhipoka Contacts Not Included
Ngā āhuatanga - Pato Tere -
Whakaahuatanga Taipitopito 44 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.079" (2.00mm) Momo Hoapā Female Socket