A3B-20D-2C
HiroseHirose
A3B-20D-2C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A3B-20D-2C
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN 2MM HOUSING 20 POS DUAL
Ngā Rauemi: 1.A3B-20D-2C.pdf2.A3B-20D-2C.pdf3.A3B-20D-2C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A3B-20D-2C
Tau Wae A3B-20D-2C Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN 2MM HOUSING 20 POS DUAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 268244 pcs Pepa Raraunga 1.A3B-20D-2C.pdf2.A3B-20D-2C.pdf3.A3B-20D-2C.pdf
Raupapa A3 Mokowā Haupae 0.079" (2.00mm)
Pana 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa *A3B-20D-2C
A3B20D2C
H2008
Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 20 Tuhipoka Contacts Not Included
Ngā āhuatanga - Pato Tere -
Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.079" (2.00mm) Momo Hoapā Female Socket