A3-16DA-2SV
HiroseHirose
A3-16DA-2SV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A3-16DA-2SV
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RECEPT 16POS 2MM GOLD SMD
Ngā Rauemi: A3-16DA-2SV.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A3-16DA-2SV
Tau Wae A3-16DA-2SV Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN RECEPT 16POS 2MM GOLD SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4193 pcs Pepa Raraunga A3-16DA-2SV.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200VAC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa A3
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa *A3-16DA-2SV
H1833
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 16
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 5.1mm, 6mm
Teitei Whakanoho 0.165" (4.20mm) Tae Whakanoho Brown
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Female Socket