A2-5S-2.54C
HiroseHirose
A2-5S-2.54C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A2-5S-2.54C
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN 5POS 2.54MM HOUSING
Ngā Rauemi: 1.A2-5S-2.54C.pdf2.A2-5S-2.54C.pdf3.A2-5S-2.54C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A2-5S-2.54C
Tau Wae A2-5S-2.54C Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN 5POS 2.54MM HOUSING Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 309442 pcs Pepa Raraunga 1.A2-5S-2.54C.pdf2.A2-5S-2.54C.pdf3.A2-5S-2.54C.pdf
Raupapa A2 Mokowā Haupae -
Pana 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 620-0101-1-00
A2-5S-2.54C-ND
H123041
Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 5 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Pato Tere -
Whakaahuatanga Taipitopito 5 Position Rectangular Housing Connector Socket Black 0.100" (2.54mm) Momo Hoapā Female Socket
Whakaoti Whakamutunga Crimp Momo Hononga Socket
Tae Black
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
A2-6PA-2.54DS(81)
A2-6PA-2.54DS(81)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: HDR RA 6POS 2.54MM