3260-10S2
HiroseHirose
3260-10S2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3260-10S2
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RECEPTACLE 10 POS SMD
Ngā Rauemi: 3260-10S2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3260-10S2
Tau Wae 3260-10S2 Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN RECEPTACLE 10 POS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4058 pcs Pepa Raraunga 3260-10S2.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 125VAC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Raupapa 3200
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.031" (0.80mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa *3260-10S2
H10008
Tae Mahi - Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.114" (2.90mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Board Guide, Shielded
Pato Tere Latch Holder Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Receptacle Connector 0.031" (0.80mm) Surface Mount, Right Angle Gold
Whakatauranga onamata 500mA Momo Hoapā Center Strip Contact
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakapā mai te roa - Pouaka - Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 1.25µin (0.032µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 8.00µin (0.203µm) Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Gold
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
3260
Kaihanga: Klein Tools
Whakaahuatanga: 11/16'' BARREL-TYPE DRIFT PIN
I roto i te taonga: 10801 pcs
Tikiake: 3260.pdf
RFQ
3260-10S3
3260-10S3
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPTACLE 10 POS SMD
I roto i te taonga: 4757 pcs
Tikiake: 3260-10S3.pdf
RFQ
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN SKT SNG
Tikiake: 326-93-163-41-002000.pdf
3260-10S1(55)
3260-10S1(55)
Kaihanga: Hirose
Tikiake: 3260-10S1(55).pdf
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN SOCKET SIP 64POS GOLD
3260-10S2(55)
3260-10S2(55)
Tikiake: 3260-10S2(55).pdf
3260-10S2(56)
3260-10S2(56)
Tikiake: 3260-10S2(56).pdf
3260-10S3(55)
3260-10S3(55)
Tikiake: 3260-10S3(55).pdf
3260-10S1
3260-10S1
Tikiake: 3260-10S1.pdf
Whakaahuatanga: CONN SKT SNG
3260-10S3(56)
3260-10S3(56)
Tikiake: 3260-10S3(56).pdf
3260-10S3(58)
3260-10S3(58)
Tikiake: 3260-10S3(58).pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel