3240-10P-C
HiroseHirose
3240-10P-C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3240-10P-C
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 10 POS CABLE MOUNT
Ngā Rauemi: 3240-10P-C.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3240-10P-C
Tau Wae 3240-10P-C Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG 10 POS CABLE MOUNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4804 pcs Pepa Raraunga 3240-10P-C.pdf
Momo Waea Discrete Waea Wire -
Raupapa 3200 Mokowā Haupae -
Pana 0.031" (0.80mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa *3240-10P-C
H10004
Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga - Pato Tere -
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Rectangular Plug Connector Solder Gold Momo Hoapā Outer Shroud Contact
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug Tae Black
Taea Whakamutunga Solder
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: CNC Tech
Whakaahuatanga: CONN DIP HDR IDC 14POS PCB
I roto i te taonga: 69725 pcs
Tikiake: 3240-14-00.pdf
RFQ
Kaihanga: CNC Tech
Whakaahuatanga: CONN DIP HDR IDC 10POS PCB
I roto i te taonga: 72200 pcs
Tikiake: 3240-10-00.pdf
RFQ
3240-12P-TO-C(52)
3240-12P-TO-C(52)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN PLUG 12 POS CABLE MOUNT
Tikiake: 3240-12P-TO-C(52).pdf
3240-12P-TO-C
3240-12P-TO-C
Kaihanga: Hirose
Tikiake: 3240-12P-TO-C.pdf
Whakaahuatanga: CONN DIP HDR IDC 12POS PCB
3240-10CV(61)
3240-10CV(61)
Whakaahuatanga: CLAMPING JIG 10POS
I roto i te taonga: 231 pcs
Tikiake: 3240-10CV(61).pdf
3240-10CV(62)
3240-10CV(62)
I roto i te taonga: 193 pcs
Tikiake: 3240-10CV(62).pdf
3240-10P-C(50)
3240-10P-C(50)
Whakaahuatanga: CONN PLUG 10 POS CABLE MOUNT
Tikiake: 3240-10P-C(50).pdf
3240-10CV
3240-10CV
I roto i te taonga: 27 pcs
Tikiake: 3240-10CV.pdf
3240 SL002
3240 SL002
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: CBL 1COND STRND 18AWG SLATE 500'
I roto i te taonga: 100 pcs
Tikiake: 3240 SL002.pdf
3240-12P-TO-C(50)
3240-12P-TO-C(50)
Tikiake: 3240-12P-TO-C(50).pdf
3240 SL005
3240 SL005
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: CBL 1COND STRND 18AWG SLATE 100'
I roto i te taonga: 314 pcs
Tikiake: 3240 SL005.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel