3130-14GP
Hua Hua
Tau Wae: 3130-14GP
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONNECTOR 14PIN 3100 SERIES
Ngā Rauemi: 3130-14GP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 22 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 22 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3130-14GP
Tau Wae 3130-14GP Kaihanga Hirose
He Rahinga Kei te wātea 22 pcs Pepa Raraunga 3130-14GP.pdf
Raupapa 3130 Ētahi Ingoa 902-0285-9-00
Kaihanga: CNC Tech
Whakaahuatanga: IDC SOCKET, 0.079" 14POS
I roto i te taonga: 247664 pcs
Tikiake: 3130-14-0103-99.pdf
RFQ
Kaihanga: CNC Tech
I roto i te taonga: 278428 pcs
Tikiake: 3130-14-0104-00.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: IDC SOCKET 0.079 16 POS
3130-14P-C(50)
3130-14P-C(50)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONNECTOR 14PIN 3100 SERIES
Tikiake: 3130-14P-C(50).pdf
3130-14CT
3130-14CT
Kaihanga: Hirose
I roto i te taonga: 23 pcs
Tikiake: 3130-14CT.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel