3110-14SC(50)
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3110-14SC(50)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua 14 POS R/A RECEPTACLE
Ngā Rauemi: 3110-14SC(50).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3110-14SC(50)
Tau Wae 3110-14SC(50) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga 14 POS R/A RECEPTACLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17776 pcs Pepa Raraunga 3110-14SC(50).pdf
Te Whakatau Ngaohiko 125VAC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Raupapa 3100
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 231-0012-4-50
Tae Mahi - Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 14
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polybutylene Terephthalate (PBT) Teitei Whakanoho -
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Board Guide, Shielded Pato Tere Latch Holder
Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold Whakatauranga onamata 0.5A
Momo Hoapā Center Strip Contact Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka -
Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 8.00µin (0.203µm)
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle Nga tono General Purpose, Telecommunications
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: CNC Tech
Whakaahuatanga: CONN IDC HEADER 0.079 16 POS
I roto i te taonga: 107729 pcs
Tikiake: 3110-16-001-11-00.pdf
RFQ
Kaihanga: CNC Tech
Whakaahuatanga: CONN HEADER 0.079 14 POS
I roto i te taonga: 127098 pcs
Tikiake: 3110-14-003-12-99.pdf
RFQ
3110-14SB(50)
3110-14SB(50)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: 14 POS R/A RECEPTACLE
Tikiake: 3110-14SB(50).pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel