TAG22-100
HellermannTytonHellermannTyton
TAG22-100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TAG22-100
Kaihanga / Waitohu: HellermannTyton
Whakaahuatanga hua WH SELF-LAM VINYL 1X.5X1.43"
Ngā Rauemi: 1.TAG22-100.pdf2.TAG22-100.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 562 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 562 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TAG22-100
Tau Wae TAG22-100 Kaihanga HellermannTyton
He Rahinga Kei te wātea 562 pcs Pepa Raraunga 1.TAG22-100.pdf2.TAG22-100.pdf
Raupapa TabTags Packaging 5000 per Pkg
Ētahi Ingoa 1436-1664
TAG22
TAG22-100-ND
Tae Mahi -46°C ~ 93°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Vinyl
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tapanga Self Laminating Rahi Tapanga 1.00" x 1.44" (25.4mm x 36.6mm)
Mo te Whakamahia me te / Products Related Dot-Matrix Printer Whakaahuatanga Taipitopito White Self Laminating Label 1.00" x 1.44" (25.4mm x 36.6mm)