T5D075010M4
HellermannTytonHellermannTyton
T5D075010M4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T5D075010M4
Kaihanga / Waitohu: HellermannTyton
Whakaahuatanga hua CBL CLIP P-TYPE WHITE FASTENER
Ngā Rauemi: T5D075010M4.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T5D075010M4
Tau Wae T5D075010M4 Kaihanga HellermannTyton
He Rahinga Kei te wātea 6026 pcs Pepa Raraunga T5D075010M4.pdf
Whānui 0.500" (12.70mm) Patohia nga huanga -
Momo Clip, P-Type Raupapa T5
Rahi Mata - Raa Rangatira -
Rahi Ranga Rawa 0.203" (5.16mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 211-00115
Rahi Whakatuwhera 0.750" (19.05mm)
Momo Tae Fastener Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mea Maama 0.050" (1.27mm) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-2
Tuhinga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Te roa -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Cable Clip, P-Type White Fastener 0.750" (19.05mm)
Tae White Te Poutini Tauraki ki te Rapu Whakatairanga 0.780" (19.81mm)