S3STM500HIRHSC2
HellermannTytonHellermannTyton
S3STM500HIRHSC2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S3STM500HIRHSC2
Kaihanga / Waitohu: HellermannTyton
Whakaahuatanga hua FIR TREE SADDLE MOUNT MNT
Ngā Rauemi: 1.S3STM500HIRHSC2.pdf2.S3STM500HIRHSC2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S3STM500HIRHSC2
Tau Wae S3STM500HIRHSC2 Kaihanga HellermannTyton
He Rahinga Kei te wātea 30037 pcs Pepa Raraunga 1.S3STM500HIRHSC2.pdf2.S3STM500HIRHSC2.pdf
Momo Dual Opening Rahi / Rahi 1.97" L x 0.87" W x 2.17" H (50.0mm x 22.0mm x 55.0mm)
Raupapa - Ētahi Ingoa 151-29500
S3STM50
Momo Tae Push In - Fir Tree Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Mo te Whakamahia me te / Products Related Cable Ties up to 0.500" (12.7mm) Width Whakaahuatanga Taipitopito Dual Opening Cable Tie Holder Black Push In - Fir Tree