REZ200.NB3P
HellermannTytonHellermannTyton
REZ200.NB3P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: REZ200.NB3P
Kaihanga / Waitohu: HellermannTyton
Whakaahuatanga hua RELEASABLE TIE 7.8"L 30LB BLACK
Ngā Rauemi: 1.REZ200.NB3P.pdf2.REZ200.NB3P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o REZ200.NB3P
Tau Wae REZ200.NB3P Kaihanga HellermannTyton
He Rahinga Kei te wātea 250884 pcs Pepa Raraunga 1.REZ200.NB3P.pdf2.REZ200.NB3P.pdf
Waea / Tono Tae Standard, Pinch Releasable Whānui 0.185" (4.70mm)
Te kaha o te wera 30 lbs (13.61 kg) Raupapa -
Packaging 100 per Pkg Ētahi Ingoa 1436-1335
REZ200
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Length - Tata 7.75" Length - Pono 0.656' (200.00mm, 7.87")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Standard, Pinch Releasable Black 1.97" (50.00mm) 0.185" (4.70mm) 30 lbs (13.61 kg) 0.656' (200.00mm, 7.87") Tae Black
Taimana Tae 1.97" (50.00mm)