REL50L0L4
HellermannTytonHellermannTyton
REL50L0L4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: REL50L0L4
Kaihanga / Waitohu: HellermannTyton
Whakaahuatanga hua RELEASABLE CABLE TIE, 9.8" LONG,
Ngā Rauemi: REL50L0L4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o REL50L0L4
Tau Wae REL50L0L4 Kaihanga HellermannTyton
Whakaahuatanga RELEASABLE CABLE TIE, 9.8" LONG, Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89900 pcs Pepa Raraunga REL50L0L4.pdf
Waea / Tono Tae Standard, Releasable Whānui 0.291" (7.40mm)
Te kaha o te wera 50 lbs (22.68 kg) Raupapa -
Packaging 200 per Pkg Ētahi Ingoa 1436-1447
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Length - Tata 9.75" Length - Pono 0.820' (250.00mm, 9.84")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Standard, Releasable Black 2.76" (70.00mm) 0.291" (7.40mm) 50 lbs (22.68 kg) 0.820' (250.00mm, 9.84") Tae Black
Taimana Tae 2.76" (70.00mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
REL500
REL500
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: POT 500 OHM 12.5W WIREWOUND LIN
I roto i te taonga: 1348 pcs
Tikiake: REL500.pdf
RFQ
REL50R
REL50R
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: POT 50 OHM 12.5W WIREWOUND LIN