IMP3.510M4
HellermannTytonHellermannTyton
HellermannTyton
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IMP3.510M4
Kaihanga / Waitohu: HellermannTyton
Whakaahuatanga hua ID MARKER PLATE 3/4" X 3-1/2"
Ngā Rauemi: IMP3.510M4.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMP3.510M4
Tau Wae IMP3.510M4 Kaihanga HellermannTyton
He Rahinga Kei te wātea 4111 pcs Pepa Raraunga IMP3.510M4.pdf
Momo Wire Marker, Cable Tie Rahi 0.75" W x 3.50" L (19.1mm x 88.9mm)
Raupapa - Packaging 1000 per Pkg
Ētahi Ingoa 151-00241
Tae Mahi -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Nylon
Poutohu Blank Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Wire Marker, Cable Tie 0.75" W x 3.50" L (19.1mm x 88.9mm) White Nylon Tae White