HDM500BHIHSUVC2
HellermannTytonHellermannTyton
HDM500BHIHSUVC2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HDM500BHIHSUVC2
Kaihanga / Waitohu: HellermannTyton
Whakaahuatanga hua HEAVY DUTY MOUNT .5"
Ngā Rauemi: HDM500BHIHSUVC2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HDM500BHIHSUVC2
Tau Wae HDM500BHIHSUVC2 Kaihanga HellermannTyton
He Rahinga Kei te wātea 65476 pcs Pepa Raraunga HDM500BHIHSUVC2.pdf
Momo Single Opening Rahi / Rahi 1.85" L x 0.99" W (47.0mm x 25.1mm)
Raupapa - Ētahi Ingoa 151-00446
HDM500
Momo Tae Torque Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Mo te Whakamahia me te / Products Related Cable Ties up to 0.500" (12.7mm) Width Whakaahuatanga Taipitopito Single Opening Cable Tie Holder Black Torque Mount