GT.75X154P2
HellermannTytonHellermannTyton
GT.75X154P2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GT.75X154P2
Kaihanga / Waitohu: HellermannTyton
Whakaahuatanga hua GRIP TIE 15X.75" YELLOW
Ngā Rauemi: 1.GT.75X154P2.pdf2.GT.75X154P2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GT.75X154P2
Tau Wae GT.75X154P2 Kaihanga HellermannTyton
He Rahinga Kei te wātea 65902 pcs Pepa Raraunga 1.GT.75X154P2.pdf2.GT.75X154P2.pdf
Waea / Tono Tae Hook and Loop - Tie Whānui 0.750" (19.05mm)
Te kaha o te wera 50 lbs (22.68 kg) Raupapa -
Packaging 10 per Pkg Ētahi Ingoa 854-44378
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyethylene Hook, Polyamide Loop Length - Tata 15.00"
Length - Pono 1.250' (381.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Hook and Loop - Tie Yellow 3.88" (98.55mm) 0.750" (19.05mm) 50 lbs (22.68 kg) 1.250' (381.00mm)
Tae Yellow Taimana Tae 3.88" (98.55mm)