GT.375X60C2
HellermannTytonHellermannTyton
GT.375X60C2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GT.375X60C2
Kaihanga / Waitohu: HellermannTyton
Whakaahuatanga hua GRIP TIE 6X.375" BLACK
Ngā Rauemi: 1.GT.375X60C2.pdf2.GT.375X60C2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GT.375X60C2
Tau Wae GT.375X60C2 Kaihanga HellermannTyton
He Rahinga Kei te wātea 104982 pcs Pepa Raraunga 1.GT.375X60C2.pdf2.GT.375X60C2.pdf
Waea / Tono Tae Hook and Loop - Tie Whānui 0.375" (9.53mm)
Te kaha o te wera 40 lbs (18.14 kg) Raupapa -
Packaging 100 per Pkg Ētahi Ingoa 1436-1787
GT.375X6
GT.375X60C2-ND
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyethylene Hook, Polyamide Loop Length - Tata 6.00"
Length - Pono 0.500' (152.40mm, 6.00") Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Hook and Loop - Tie Black 1.00" (25.40mm) 0.375" (9.53mm) 40 lbs (18.14 kg) 0.500' (152.40mm, 6.00")
Tae Black Taimana Tae 1.00" (25.40mm)