CTP380STD
HellermannTytonHellermannTyton
CTP380STD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CTP380STD
Kaihanga / Waitohu: HellermannTyton
Whakaahuatanga hua SLIT WRAP 3/8" X 1900' BLACK
Ngā Rauemi: 1.CTP380STD.pdf2.CTP380STD.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 437 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 437 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CTP380STD
Tau Wae CTP380STD Kaihanga HellermannTyton
He Rahinga Kei te wātea 437 pcs Pepa Raraunga 1.CTP380STD.pdf2.CTP380STD.pdf
Whānui - Te Matotoru Wall 0.005" (0.13mm)
Patohia nga huanga Slit Harness Momo Slit Wrap
Raupapa CTP Ētahi Ingoa 169-60515
Tae Mahi -40°C ~ 93°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 HB Tuhinga Polyethylene (PE)
Tiaki waipiro Fluid Resistant, Water Resistant Te roa 1900' (579.12m)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te whakamaru o te wera -
Ngā āhuatanga Impact Resistant, Vibration Resistant Tiaki Taiao Weather Resistant
Taitapa - I waho, Kore-Whakawhānuihia 0.497" (12.62mm) Taitapa - I roto, Kaore i Poroa 0.375" (9.53mm)
Taitara - I roto, Whakawhānuihia 0.380" (9.65mm) Tae Black
Te Whakamana Abrasion Abrasion Resistant
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CTP1140
CTP1140
Kaihanga: HellermannTyton
Whakaahuatanga: SLIT WRAP 1-1/4" X 1800' BLACK
I roto i te taonga: 133 pcs
Tikiake: CTP1140.pdf
RFQ
CTPT5
CTPT5
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: HARDWARE ACC POLE INSULATION CAP
I roto i te taonga: 11873 pcs
Tikiake: CTPT5.pdf
RFQ
CTP340STD
CTP340STD
Kaihanga: HellermannTyton
Whakaahuatanga: SLIT WRAP 3/4" X 550' BLACK
I roto i te taonga: 702 pcs
Tikiake: CTP340STD.pdf
CTP20STD
CTP20STD
Whakaahuatanga: SLIT WRAP 2" X 100' BLACK
I roto i te taonga: 648 pcs
Tikiake: CTP20STD.pdf
CTP380
CTP380
Whakaahuatanga: SLIT WRAP 3/8" X 15000' BLACK
I roto i te taonga: 52 pcs
Tikiake: CTP380.pdf
CTP120STD
CTP120STD
Whakaahuatanga: SLIT WRAP 1/2" X 1100' BLACK
I roto i te taonga: 581 pcs
Tikiake: CTP120STD.pdf
CTP580
CTP580
Whakaahuatanga: SLIT WRAP 5/8" X 5500' BLACK
I roto i te taonga: 123 pcs
Tikiake: CTP580.pdf
CTP580STD
CTP580STD
Whakaahuatanga: SLIT WRAP 5/8" X 800' BLACK
I roto i te taonga: 705 pcs
Tikiake: CTP580STD.pdf
CTP140STD
CTP140STD
Whakaahuatanga: SLIT WRAP 1/4" X 3200' BLACK
I roto i te taonga: 288 pcs
Tikiake: CTP140STD.pdf
CTP340
CTP340
Whakaahuatanga: SLIT WRAP 3/4" X 4200' BLACK
I roto i te taonga: 108 pcs
Tikiake: CTP340.pdf
CTP1140STD
CTP1140STD
Whakaahuatanga: SLIT WRAP 1-1/4" X 250' BLACK
I roto i te taonga: 726 pcs
Tikiake: CTP1140STD.pdf
CTP120
CTP120
Whakaahuatanga: SLIT WRAP 1/2" X 8500' BLACK
I roto i te taonga: 82 pcs
Tikiake: CTP120.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel