CTN380STD
HellermannTytonHellermannTyton
CTN380STD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CTN380STD
Kaihanga / Waitohu: HellermannTyton
Whakaahuatanga hua SLIT WRAP 3/8" X 1900' BLK/GRAY
Ngā Rauemi: 1.CTN380STD.pdf2.CTN380STD.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 328 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 328 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CTN380STD
Tau Wae CTN380STD Kaihanga HellermannTyton
He Rahinga Kei te wātea 328 pcs Pepa Raraunga 1.CTN380STD.pdf2.CTN380STD.pdf
Whānui - Te Matotoru Wall 0.005" (0.13mm)
Patohia nga huanga Slit Harness Momo Slit Wrap
Raupapa CTN Ētahi Ingoa 169-60015
Tae Mahi -40°C ~ 149°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 HB Tuhinga Polyamide (PA6), Nylon 6
Tiaki waipiro Fluid Resistant, Water Resistant Te roa 1900' (579.12m)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te whakamaru o te wera -
Ngā āhuatanga Vibration Resistant Tiaki Taiao Weather Resistant
Taitapa - I waho, Kore-Whakawhānuihia 0.497" (12.62mm) Taitapa - I roto, Kaore i Poroa 0.375" (9.53mm)
Taitara - I roto, Whakawhānuihia 0.380" (9.65mm) Tae Black, Gray