S01-30200500
HarwinHarwin
S01-30200500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S01-30200500
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua RFI SHIELD CAN 30X20X5MM
Ngā Rauemi: 1.S01-30200500.pdf2.S01-30200500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S01-30200500
Tau Wae S01-30200500 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 44406 pcs Pepa Raraunga 1.S01-30200500.pdf2.S01-30200500.pdf
Whānui - Whānui 0.80" (20.3mm) Tuhinga o mua Non-Vented
Momo CAN Raupapa EZ BoardWare
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 952-2640
S01-30200500-ND
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Te roa - Whānui 1.181" (30.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Whānui 0.200" (5.08mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield CAN 0.80" (20.3mm) X 1.181" (30.00mm) Non-Vented Surface Mount