R40-6611000
HarwinHarwin
R40-6611000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R40-6611000
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua ROUND SPACER M4 NYLON 10MM
Ngā Rauemi: R40-6611000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R40-6611000
Tau Wae R40-6611000 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga ROUND SPACER M4 NYLON 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4389 pcs Pepa Raraunga R40-6611000.pdf
Matawai, Rahi Tae M4 Te whakanoho -
Tuhinga Nylon Te roa - Whānui 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ira Female, Female
Ngā āhuatanga - Taitapa - O waho 0.315" (8.00mm)
Taitapa - I roto 0.179" (4.55mm) Whakaahuatanga Taipitopito Round Spacer Unthreaded M4 Nylon 0.394" (10.00mm) Natural
Tae Natural I waenganui i te Kaari Poari 0.394" (10.00mm)