R30-9401300
HarwinHarwin
R30-9401300 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R30-9401300
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua HEX SPACER M3 PLASTIC 13MM
Ngā Rauemi: R30-9401300.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R30-9401300
Tau Wae R30-9401300 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga HEX SPACER M3 PLASTIC 13MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 783287 pcs Pepa Raraunga R30-9401300.pdf
Taumaha - Momo Hex Spacer
Taehia / Korerohia Unthreaded Raupapa R30-940
Matawai, Rahi Tae M3 Te whakanoho -
Tuhinga Plastic Te Tae Kaituku Taeke 66 Weeks
Te roa - Whānui 0.512" (13.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ira Female, Female Ngā āhuatanga -
Taitapa - O waho 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex Taitapa - I roto 0.116" (2.95mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Hex Spacer Unthreaded M3 Plastic 0.512" (13.00mm) Natural Tae Natural
I waenganui i te Kaari Poari 0.512" (13.00mm)