R30-3001000
HarwinHarwin
Harwin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R30-3001000
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua HEX STANDOFF M3X0.5 BRASS 10MM
Ngā Rauemi: 1.R30-3001000.pdf2.R30-3001000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R30-3001000
Tau Wae R30-3001000 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga HEX STANDOFF M3X0.5 BRASS 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 264321 pcs Pepa Raraunga 1.R30-3001000.pdf2.R30-3001000.pdf
Taumaha - Momo Hex Standoff
Taehia / Korerohia Threaded Raupapa R30-300
Matawai, Rahi Tae M3x0.5 Te whakanoho Nickel
Tuhinga Brass Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Te roa - Whānui 0.630" (16.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ira Male, Female Ngā āhuatanga -
Taitapa - O waho 0.197" (5.00mm) Hex Taitapa - I roto -
Whakaahuatanga Taipitopito Hex Standoff Threaded M3x0.5 Brass 0.394" (10.00mm) Tae -
I waenganui i te Kaari Poari 0.394" (10.00mm)