M80-8681205
Hua Hua
Tau Wae: M80-8681205
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 6+6 DIL MALE HORIZ CONN
Ngā Rauemi: 1.M80-8681205.pdf2.M80-8681205.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1008 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M80-8681205
Tau Wae M80-8681205 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 40991 pcs Pepa Raraunga 1.M80-8681205.pdf2.M80-8681205.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 120V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa Datamate L-Tek Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 12 Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 66 Weeks
Teitei Whakanoho 0.235" (5.97mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Strain Relief Clips
Pato Tere Latch Holder Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 12 position 0.079" (2.00mm)
Whakatauranga onamata 2.2A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Circular Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae -