M80-8671022
HarwinHarwin
M80-8671022 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M80-8671022
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN HDR 2MM DUAL W/LATCH 10POS
Ngā Rauemi: 1.M80-8671022.pdf2.M80-8671022.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
18 pcs
108 pcs
504 pcs
1008 pcs
5004 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M80-8671022
Tau Wae M80-8671022 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN HDR 2MM DUAL W/LATCH 10POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 55960 pcs Pepa Raraunga 1.M80-8671022.pdf2.M80-8671022.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 800V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa Datamate L-Tek Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 952-2592
B5743-210-M-T-1
M80-8671022-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 7.23mm, 7.85mm, 10.2mm, 13.51mm
Rauemi Whakanoho Polyester, Glass Filled Teitei Whakanoho 0.219" (5.56mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Latch Lock
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 10 position 0.079" (2.00mm) Whakatauranga onamata 2.2A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Circular
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm)