M80-8411842
HarwinHarwin
M80-8411842 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M80-8411842
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN HDR 2MM R/A DUAL 18POS
Ngā Rauemi: 1.M80-8411842.pdf2.M80-8411842.pdf3.M80-8411842.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
11 pcs
110 pcs
506 pcs
1001 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M80-8411842
Tau Wae M80-8411842 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN HDR 2MM R/A DUAL 18POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28406 pcs Pepa Raraunga 1.M80-8411842.pdf2.M80-8411842.pdf3.M80-8411842.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 120V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa Datamate L-Tek Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 952-1123-5
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 18
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA46), Nylon 4/6 Teitei Whakanoho 0.235" (5.97mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Strain Relief Clips Pato Tere Latch Holder
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 18 position 0.079" (2.00mm) Whakatauranga onamata 2.2A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Circular
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm)