M80-8200605
HarwinHarwin
Harwin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M80-8200605
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN PCB MALE
Ngā Rauemi: M80-8200605.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M80-8200605
Tau Wae M80-8200605 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 4920 pcs Pepa Raraunga M80-8200605.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 120V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa Datamate L-Tek Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 1 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 6 Momo Tae Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 7.23mm, 7.85mm, 10.2mm, 13.51mm
Teitei Whakanoho 0.219" (5.56mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Latch Lock Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 6 position 0.079" (2.00mm)
Whakatauranga onamata 2.2A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Circular Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.215" (5.46mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae -