M80-8141205
HarwinHarwin
Harwin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M80-8141205
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua MALE CONNECTOR
Ngā Rauemi: M80-8141205.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M80-8141205
Tau Wae M80-8141205 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 5324 pcs Pepa Raraunga M80-8141205.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 120V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa Datamate L-Tek Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 12 Momo Tae Through Hole, Right Angle
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.235" (5.97mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Strain Relief Clips
Pato Tere Friction Lock Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 12 position 0.079" (2.00mm)
Whakatauranga onamata 2.2A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Circular Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae -