M80-7163001A
M80-7163001A
Kaihanga: Harwin
Whakaahuatanga: CONNECTOR
I roto i te taonga: 5450 pcs
Tikiake: M80-7163001A.pdf
RFQ
M80-7162401
M80-7162401
Kaihanga: Harwin
Whakaahuatanga: CONNECTOR
I roto i te taonga: 5655 pcs
Tikiake: M80-7162401.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: 24+2 L/BORE CRIMP CONN + J/S
Tikiake: M80-7162405.pdf
M80-7163005A
M80-7163005A
Tikiake: M80-7163005A.pdf
Tikiake: M80-7162401A.pdf
Whakaahuatanga: 30+2 L/BORE CRIMP CONN + J/S
Whakaahuatanga: 15+2 L/BORE CRIMP CONN + J/S
Whakaahuatanga: 42+2 L/BORE CRIMP CONN + J/S
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel