M80-7152405A
M80-7152405A
Kaihanga: Harwin
Whakaahuatanga: CONNECTOR
I roto i te taonga: 5829 pcs
Tikiake: M80-7152405A.pdf
RFQ
M80-7153005A
M80-7153005A
Kaihanga: Harwin
Whakaahuatanga: CONNECTOR
I roto i te taonga: 3997 pcs
Tikiake: M80-7153005A.pdf
RFQ
M80-7152401
M80-7152401
Tikiake: M80-7152401.pdf
Tikiake: M80-7151501.pdf
Whakaahuatanga: 15+2 S/BORE CRIMP CONN + J/S
Tikiake: M80-7151505A.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel