M80-7122442
HarwinHarwin
Harwin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M80-7122442
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 24+2 VERT MALE CONN
Ngā Rauemi: 1.M80-7122442.pdf2.M80-7122442.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M80-7122442
Tau Wae M80-7122442 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 4004 pcs Pepa Raraunga 1.M80-7122442.pdf2.M80-7122442.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa Datamate Mix-Tek Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tray
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 26 (24 + 2 Power) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA46), Nylon 4/6 Teitei Whakanoho 0.244" (6.20mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Mating Flange Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 26 (24 + 2 Power) position 0.079" (2.00mm) Whakatauranga onamata -