M80-5T22005B1
HarwinHarwin
Harwin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M80-5T22005B1
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 10+10 WAY MV PC-TAIL W BACKSHELL
Ngā Rauemi: M80-5T22005B1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M80-5T22005B1
Tau Wae M80-5T22005B1 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 5923 pcs Pepa Raraunga M80-5T22005B1.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 120V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa Datamate S-Tek Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa M80-5T22005B1-00-000-00-000
M80-5T22005B1-00-000-00-000-ND
Tae Mahi -55°C ~ 121°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 20
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 33.55mm
Teitei Whakanoho 0.319" (8.10mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Keying Slot, Mating Flange, Mounting Flange, Mounting Hardware, Shielded
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 20 position 0.079" (2.00mm)
Whakatauranga onamata 2.2A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Circular Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.150" (3.81mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae -