M80-5T12042MC
HarwinHarwin
M80-5T12042MC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M80-5T12042MC
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN HDR 2MM VERT PCB 20POS
Ngā Rauemi: 1.M80-5T12042MC.pdf2.M80-5T12042MC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
16 pcs
104 pcs
504 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M80-5T12042MC
Tau Wae M80-5T12042MC Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN HDR 2MM VERT PCB 20POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25395 pcs Pepa Raraunga 1.M80-5T12042MC.pdf2.M80-5T12042MC.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 120V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa Datamate J-Tek Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 952-1282-5
M805T12042MC
Tae Mahi -55°C ~ 121°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 20
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 7.3mm, 7.7mm, 9.75mm, 10.75mm, 13.35mm, 14.75mm
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled Teitei Whakanoho 0.220" (5.60mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Keying Slot, Mating Flange Pato Tere Push-Turn Lock
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 20 position 0.079" (2.00mm) Whakatauranga onamata 2.2A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Circular
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka 0.130" (3.30mm)