M80-5L12022MC
Hua Hua
Tau Wae: M80-5L12022MC
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 101-LOK TRIO TEK MALE HORIZONTAL
Ngā Rauemi: 1.M80-5L12022MC.pdf2.M80-5L12022MC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M80-5L12022MC
Tau Wae M80-5L12022MC Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 16895 pcs Pepa Raraunga 1.M80-5L12022MC.pdf2.M80-5L12022MC.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 120V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa Datamate J-Tek Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 20 Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Teitei Whakanoho 0.218" (5.55mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Keying Slot, Mating Flange
Pato Tere Push-Turn Lock Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 20 position 0.079" (2.00mm)
Whakatauranga onamata 2.2A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Circular Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae -