M80-5C12005B1
HarwinHarwin
M80-5C12005B1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M80-5C12005B1
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 2MM PNL MNT SHLD 20POS
Ngā Rauemi: M80-5C12005B1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M80-5C12005B1
Tau Wae M80-5C12005B1 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN PLUG 2MM PNL MNT SHLD 20POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5469 pcs Pepa Raraunga M80-5C12005B1.pdf
Momo Waea Discrete Waea Wire 24-28 AWG
Raupapa Datamate S-Tek Mokowā Haupae 0.079" (2.00mm)
Pana 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 952-1590 Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 20 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga Jackscrews, Shielded Pato Tere -
Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Rectangular Header Connector Crimp Gold 24-28 AWG Momo Hoapā Male Pin