M80-5512022
HarwinHarwin
Harwin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M80-5512022
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 10+10 WAY M HORZ 4.5MM TAIL WOJS
Ngā Rauemi: M80-5512022.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M80-5512022
Tau Wae M80-5512022 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga 10+10 WAY M HORZ 4.5MM TAIL WOJS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 31284 pcs Pepa Raraunga M80-5512022.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 120V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa Datamate J-Tek Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 20 Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 66 Weeks
Teitei Whakanoho 0.218" (5.55mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Keying Slot, Mating Flange
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 20 position 0.079" (2.00mm)
Whakatauranga onamata 2.2A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Circular Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.173" (4.40mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae -