M80-5421842
HarwinHarwin
Harwin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M80-5421842
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 9+9 WAY M HORIZ BM SMT W/3.5MM
Ngā Rauemi: 1.M80-5421842.pdf2.M80-5421842.pdf3.M80-5421842.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
108 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M80-5421842
Tau Wae M80-5421842 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 7236 pcs Pepa Raraunga 1.M80-5421842.pdf2.M80-5421842.pdf3.M80-5421842.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 800V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa Datamate J-Tek Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Surface Mount, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 66 Weeks
Teitei Whakanoho 0.218" (5.55mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Keying Slot, Mating Flange, Mounting Flange, Mounting Hardware
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Surface Mount, Right Angle 18 position 0.079" (2.00mm)
Whakatauranga onamata 2.2A Momo Hoapā Male Pin