M80-5321842
Hua Hua
Tau Wae: M80-5321842
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 9+9 WAY M HORIZ SMT W/JS
Ngā Rauemi: 1.M80-5321842.pdf2.M80-5321842.pdf3.M80-5321842.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
108 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M80-5321842
Tau Wae M80-5321842 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 10278 pcs Pepa Raraunga 1.M80-5321842.pdf2.M80-5321842.pdf3.M80-5321842.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 800V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa Datamate J-Tek Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Surface Mount, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Teitei Whakanoho 0.218" (5.55mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Keying Slot, Mating Flange
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Surface Mount, Right Angle 18 position 0.079" (2.00mm)
Whakatauranga onamata 2.2A Momo Hoapā Male Pin