M80-5300605
HarwinHarwin
Harwin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M80-5300605
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN 3+3 WAY MALE HORZ 3MM TAIL
Ngā Rauemi: 1.M80-5300605.pdf2.M80-5300605.pdf3.M80-5300605.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1008 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M80-5300605
Tau Wae M80-5300605 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN 3+3 WAY MALE HORZ 3MM TAIL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11916 pcs Pepa Raraunga 1.M80-5300605.pdf2.M80-5300605.pdf3.M80-5300605.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 800V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa Datamate J-Tek Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa M80-5L10605M3
M80-5L10605M3-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 6
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled Teitei Whakanoho 0.218" (5.55mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Keying Slot, Mating Flange Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 6 position 0.079" (2.00mm) Whakatauranga onamata 2.2A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Circular
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm)