M80-4C12005S1
HarwinHarwin
M80-4C12005S1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M80-4C12005S1
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN RECEPT 2MM 24-28AWG 20POS
Ngā Rauemi: M80-4C12005S1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M80-4C12005S1
Tau Wae M80-4C12005S1 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN RECEPT 2MM 24-28AWG 20POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4551 pcs Pepa Raraunga M80-4C12005S1.pdf
Momo Waea Discrete Waea Wire 24-28 AWG
Raupapa Datamate S-Tek Mokowā Haupae 0.079" (2.00mm)
Pana 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 952-1595 Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 20 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga Jackscrews, Shielded Pato Tere -
Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Rectangular Receptacle Connector Crimp Gold 24-28 AWG Momo Hoapā Female Socket