M80-4212001
Hua Hua
Tau Wae: M80-4212001
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 10+10 WAY FEMALE PC TAIL 4.5MM
Ngā Rauemi: 1.M80-4212001.pdf2.M80-4212001.pdf3.M80-4212001.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M80-4212001
Tau Wae M80-4212001 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga 10+10 WAY FEMALE PC TAIL 4.5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 9057 pcs Pepa Raraunga 1.M80-4212001.pdf2.M80-4212001.pdf3.M80-4212001.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 120V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa Datamate J-Tek
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tube Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 20 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri 7.3mm, 7.55mm Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Teitei Whakanoho 0.205" (5.20mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Jackscrews, Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key
Pato Tere Screw Lock Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
Whakatauranga onamata - Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Circular Whakaaetanga Mea Beryllium Copper
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.181" (4.60mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 137.8µin (3.50µm)