M80-4205001
Hua Hua
Tau Wae: M80-4205001
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 25+25 WAY FEMALE PC TAIL 3MM
Ngā Rauemi: 1.M80-4205001.pdf2.M80-4205001.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
24 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M80-4205001
Tau Wae M80-4205001 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga 25+25 WAY FEMALE PC TAIL 3MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6243 pcs Pepa Raraunga 1.M80-4205001.pdf2.M80-4205001.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 120V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa Datamate J-Tek
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa M80-4T15001F2
M80-4T15001F2-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 7.3mm, 7.55mm
Rauemi Whakanoho Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled Teitei Whakanoho 0.205" (5.20mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Jackscrews, Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key Pato Tere Screw Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold Whakatauranga onamata -
Momo Hoapā Female Socket Hoahoa Whakapā Circular
Whakaaetanga Mea Beryllium Copper Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm)