M80-4202205
Hua Hua
Tau Wae: M80-4202205
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN PCB FEMALE VERT DIL HEX
Ngā Rauemi: 1.M80-4202205.pdf2.M80-4202205.pdf3.M80-4202205.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M80-4202205
Tau Wae M80-4202205 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 4441 pcs Pepa Raraunga 1.M80-4202205.pdf2.M80-4202205.pdf3.M80-4202205.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 120V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa Datamate J-Tek
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa M80-4T12205F2
M80-4T12205F2-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 22
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 7.3mm, 7.55mm
Teitei Whakanoho 0.205" (5.20mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Jackscrews, Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key
Pato Tere Screw Lock Whakaahuatanga Taipitopito 22 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
Whakatauranga onamata - Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Circular Whakaaetanga Mea Beryllium Copper
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 10.0µin (0.25µm)