M80-4022042
HarwinHarwin
Harwin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M80-4022042
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 10+10 WAY FEMALE SMT + J/S
Ngā Rauemi: 1.M80-4022042.pdf2.M80-4022042.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M80-4022042
Tau Wae M80-4022042 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 6528 pcs Pepa Raraunga 1.M80-4022042.pdf2.M80-4022042.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 120V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa Datamate J-Tek
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tube Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 20 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri 7.7mm, 7.95mm Te Tae Kaituku Taeke 66 Weeks
Teitei Whakanoho 0.220" (5.60mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Jackscrews, Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key
Pato Tere Screw Lock Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold