M60-6063045
HarwinHarwin
Harwin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M60-6063045
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 30+30 DIL SMT SOCKET 6MM HIGH
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M60-6063045
Tau Wae M60-6063045 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga 30+30 DIL SMT SOCKET 6MM HIGH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5552 pcs Pepa Raraunga
Raupapa M60 Pana 0.031" (0.80mm)
Packaging Tube Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 60 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Nga Tae Whakamuri 7mm, 9mm
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.268" (6.80mm)
Ngā āhuatanga Board Guide Whakaahuatanga Taipitopito 60 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold