M55-6101642R
HarwinHarwin
M55-6101642R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M55-6101642R
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 1.27MM SMD R/A 16POS
Ngā Rauemi: 1.M55-6101642R.pdf2.M55-6101642R.pdf3.M55-6101642R.pdf4.M55-6101642R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M55-6101642R
Tau Wae M55-6101642R Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN RCPT 1.27MM SMD R/A 16POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te Whakatau Ngaohiko 100VAC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa Archer Kontrol
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.050" (1.27mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Original-Reel® Ētahi Ingoa 952-3860-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 16
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Liquid Crystal Polymer (LCP) Teitei Whakanoho 0.146" (3.70mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Board Guide, Solder Retention Pato Tere Latch Holder
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Receptacle Connector Surface Mount, Right Angle Whakatauranga onamata 1.2A