M52-5112645
HarwinHarwin
M52-5112645 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M52-5112645
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 52POS T/H 1.27MM GOLD
Ngā Rauemi: 1.M52-5112645.pdf2.M52-5112645.pdf3.M52-5112645.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M52-5112645
Tau Wae M52-5112645 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN RCPT 52POS T/H 1.27MM GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5263 pcs Pepa Raraunga 1.M52-5112645.pdf2.M52-5112645.pdf3.M52-5112645.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa Archer M52
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Tube Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 52 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA9T), Nylon 9T Teitei Whakanoho 0.335" (8.51mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 52 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold Whakatauranga onamata 1A
Momo Hoapā Forked Hoahoa Whakapā Rectangular
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka 0.110" (2.79mm)