M52-5110245
HarwinHarwin
Harwin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M52-5110245
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONNECTOR SOCKET
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M52-5110245
Tau Wae M52-5110245 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 4284 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa Archer M52
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Tube Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 4 Momo Tae Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.335" (8.51mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Receptacle Connector Through Hole
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Forked
Hoahoa Whakapā Rectangular Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.110" (2.79mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -